Sydney z Polski poniżej 3000 złotych! Dużo terminów.

Linie lotnicze China Eastern Airlines udostępniły w dobrej cenie loty z Rzymu do Sydney i z powrotem do Londynu.

W czasie lotu do lub/i z powrotem mamy szansę zatrzymać się w Szanghaju, gdzie obywatele Polscy mogę przebywać do 72 godzin bez wizy. Taki właśnie stopover można tutaj wykonać (zgodnie z taryfą).

Cena około 2750 złotych jest dostępna od października do marca 2014 roku.

Cena zawiera w sobie bagaż rejestrowany (i podręcznym) oraz przekąskami na pokładzie. We współpracy z portalem Flipo.pl przygotowaliśmy dla Was gotowe kalendarze cen. Przypominamy, że korzystając z rezerwacji na Flipo.pl płacicie za bilet w złotówkach i nie jest doliczana do niego żadna dodatkowa opłata.

Do Rzymu tanio dostaniemy się Ryanairem lub Wizzairem. Podobnie wrócimy z Londynu. Cena tych przelotów nie powinna w sumie przekroczyć 200 złotych + opłata za bagaż nadawany.

Zobacz wszystkie dostępne terminy.

FCO-PVG-SYD-PVG-LHR

Głównym symbolem Sydney jest zaplanowana i wybudowana przez Jørna Utzona Opera. Historia jej budowy jest fascynująca – niewiele brakowało by znany na całym świecie gmach nigdy nie powstał. Jej budowę rozpoczęto w 1959 roku. Jednak na skutek licznych nieporozumień prace przeciągały się. Wzrastały także koszty. Wreszcie w 1966 roku duński architekt pokłócił się z wykonawcami i zrezygnował. Na jego miejsce zatrudniono czterech australijskich architektów. Budowla początkowo miała kosztować 7 mln dolarów, jednak całkowity koszt wyniósł 102 mln. Operę budowano 16 lat, czyli 11 lat dłużej niż początkowo zakładano.