Tydzień na Sardynii (hotel + przelot) za 657 złotych

Już za 657 złotych kupicie dzięki nam przelot z Krakowa na Sardynię w dwie strony oraz 7 nocy w hotelu. Oferta dostępna jest od 9 do 16 września bieżącego roku.

Sardynia sama w sobie ma bardzo wiele do zaoferowania. Podczas podróży będziemy podziwiać przepiękne górskie krajobrazy, a z drugiej strony turkusową wodę. Poza tym lokalne jedzenie powinno zaspokoić najbardziej wybrednych klientów.

Wyjeżdżasz za granicę? Nie płać prowizji za wypłatę z bankomatów. Załóż darmowe Konto 360 w Banku Millenium!

Przelot

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Pamiętajcie, że podróżując tymi liniami mamy możliwość zabrania na pokład aż dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Płacimy za pomocą dowolnej karty płatniczej.

sardynia_lot

Hotel

Proponujemy Wam spędzić 7 nocy w czteroosobowym apartamencie Sole Villasimius** za który zapłacimy jedyne 303 zł od osoby.
Hotel znajduje się około 41 km od lotniska. Możemy tam dostać się komunikacją publiczną. Autobus z lotniska do Cagliari i dalej przesiadka na autobus do Villasimius.

sardynia_hotel4

Samochód

Na miejscu bardzo dobrą opcją jest wypożyczenie samochodu:

Masz problemy z rezerwacją? Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Co prawda nie jesteśmy biurem podróży i tylko pokazujemy jak tanio podróżować na własną rękę. Jeżeli oczekujesz od nas pomocy to skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@tani-swiat.pl, chętnie pomożemy!